BONUS PROGRAM

foltyn FOLTÝN WINE sleva 15% na veškerá vína
Firma FOLTÝN WINE s.r.o., připravila pro účastníky turnajů Classic Golf tour exkluzivní slevu 15% na veškerá vína z nabídky svého internetového obchodu www.foltynwine.cz. Stačí se jen zaregistrovat jako uživatel v sekci obchodu a následně nám poslat email na info@foltynwine.cz. Při dalším přihlášení pod svým uživatelským jménem se Vám již zobrazí ceny po slevě!
www.foltynwine.cz
 

 

 

 

 

logo na zabradli

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ
Divadlo s přátelskou atmosférou, prvotřídním repertoárem a kvalitním hereckým souborem v centru Prahy. Pro účastníky turnajů Classic Golf tour sleva 20% na vstupenky na všechna představení souboru Divadla Na zábradlí. Slevu lze uplatnit pouze v pokladně divadla.
www.divadlonazabradli.cz 
 
tejpy-cz TEJPY.CZ sleva 20% na přírodní sportovní kosmetiku Sportique, 15% sleva na pevné, pružné, elastické tejpy, Hot & Cold terapie.

Firma Tejpy.cz s.r.o., , připravila pro účastníky turnajů Classic Golf tour exkluzivní slevu 20% na přírodní sportovní kosmetiku Sportique, slevu 15% na pevné, pružné, elastické tejpy značek Cramer, Rock tape, K-tape, k-active, Urgo , Hot&Cold Terapie Cramer z nabídky svého internetového obchodu www.tejpy.cz . Stačí se jen zaregistrovat jako uživatel v sekci obchodu a následně nám poslat email na info@tejpy.cz.
www.tejpy.cz
    

 
Nejbližší turnaje
MSTĚTICE 31. 7. 2019
KARLŠTEJN 8. 8. 2019
KUNĚTICKÁ HORA 25. 8. 2019
Klubová karta
Akční nabídka

Green Fee Alfrédov

Voucher opravňuje k jedné hře na 18 jamek.
Platí i o víkendu a státních svátcích

logo alfredov

Cena 750 Kč

Běžná cena 950 Kč
 

Zpravodaj
Objednejte si náš turnajový zpravodaj
Budete tak moci lépe sledovat novinky, změny a budete přednostně informováni o limitovaných akčních nabídkách.

 

 

Jaký den vám nejvíce vyhovuje pro golfový turnaj?

6%
18%
10%
12%
39%
4%
Hlasovalo 48 lidí